Scénáře a TV pořady

TV POŘAD OUTDOOR FILMS

Jíři Kráčalík má svůj vlastní televizní pořad, kde připravuje námět, scénář a zároveň tento pořad také osobně moderuje. Zve si do pořadu významné cestovatele, sportovce, fotografy, publicisty a spisovatele se zaměřením na outdorovou a cestovatelskou tematiku. Stopaž je  90 min. Premiéra každého dílu je vždy poslední sobota v měsíci ve 20 hod, pokud není stanoveno jinak. Pořad se vysílá pravidelně od roku 2012. Reprízy vždy v následujícím měsíci.Odvysilané pořady najdete v archivu TV NOE. Byly již odvysílány desítky dílů např. s těmito hosty: Richard Konkolski USA, Petr Horký, Steve Lichtag, Dan Přibáň, Leopold Sulovský, Dr. Miloslav Stingl, Saša Ryvolová, David Křížek, Dina Štěrbová atd. Tento pořad režíruje LUCIE PRACNÁ.

TV POŘAD DOBRODRUŽSTVÍ PŘED KAMEROU

Nový pořad vysílaný od první poloviny roku 2019 pravidelně každou 2. sobotu v měsíci. Diváci uvidí festivalové filmy z archivu z období pořádání festivalu.

 8000+

Matsés

 

 

TV FILMOVÝ DOKUMENT-V POHORÁCH PO HORÁCH

Natáčení TV dokumentu o jednotlivých méně známých horách v pohořích ČR a SR. Stopáž  přibližně 15 min. Dokumentární film zavede diváky do oblasti dané hory, na vrchol, ale uvidí řadu atraktivních a historických zajímavosti z dané oblasti. Doposud bylo natočeno 8 řad po 8 dílech. Celkem 64 dokumentů z ČR, SR, Rakouska a Zakarpatské Ukrajiny za režie Lucie Pracné.

Připravuje se natáčení dalších řad dokumentů převážně z českých a slovenských hor.

Více v programu TV NOE

Námět, scénář, kamera a foto: Jiří Kráčalík
Dramaturgie: Naděžda Urbášková
Komentář: A. Fišar
Režie: Lucie Pracná


OdkazyKontakty
Emailová adresa: j.kracalik@outdoorfilms.cz Mobil: +420 603 871 937 Webové stránky: www.jirikracalik.cz